Biuro rachunkowe EURO-TAX specjalizuje się w kompleksowej obsłudze kadrowo-płacowej oraz finansowo-księgowej. Do klientów naszego biura należą podmioty gospodarcze działające na terenie Polski, w szczególności miast Stalowa Wola i Rzeszów. Obsługujemy firmy zarówno z kapitałem polskim, jak i zagranicznym, które działają w branży handlowej, usługowej lub produkcyjnej. Świadczymy usługi dla spółek prawa handlowego, spółek cywilnych, a także osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą.

Nasz zespół tworzą profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem zawodowym popartym sukcesami. Łącząc naszą wiedzę oraz doświadczenie możemy zapewnić naszym Klientom obsługę na jak najwyższym poziomie. W pracy cenimy sobie kluczowe wartości jak:

  • profesjonalizm
  • indywidualne podejście do każdego Klienta
  • wysoką jakość świadczonych usług.

Nasi specjaliści to osoby wykształcone, które zdobywały doświadczenie w różnych firmach. Cenimy sobie ciągły rozwój, dlatego nasza kadra regularnie poszerza swoją wiedzę poprzez liczne kursy i szkolenia. Pozwala nam to świadczyć usługi o wysokiej jakości.

Szybki kontakt

Formularz kontaktowy